آموزش مقدماتی تمبک نوازی مدرن - صد سال تمبک

آموزش مقدماتی تمبک نوازی مدرن - صد سال تمبک

نویسنده : استاد امین شکرگزار
50 صفحه
سال انتشار : 1400
حجم فایل : 960 کیلوبایت

هزینه :850000 ریال


هدیه ویژه این دوره : یک جلسه آنلاین نیم ساعته جهت رفع اشکالات شما

این کتاب شامل هفت درس و یازده اتود و دوازده قطعه برای سطح مقدماتی می باشد .
این کتاب به صورت چاپی موجود است . 
 

مشخصات کتاب

نام کتاب : صد سال تمبک
مولف : امین شکرگزار
ناشر : 123ostadsho
نت‌نگاری : امین شکرگزار
طرح روی‌ جلد : نگین شکرگزار
چاپ اول : پاییز یکهزار و چهارصد
تیراژ : نا‌‌محدود
تعداد صفحات : 50

مقدمه کتاب

به نام خالق زیبایی‌ها و سپاس آن بی‌همتا را که به من این توفیق را عطا فرمود که بتوانم تجربه سال‌ها نوازندگی و تدریس خود را به رشته تحریر درآورده و در اختیار شما هنرجویان عزیز قرار دهم .
با توجه به علاقه‌مندی نسل جدید هنرجویان به شیوه مدرن تمبک‌نوازی و اهمیت فراگیری تمبک‌نوازی کلاسیک برآن شدم تا جهت هموار کردن این مسیر پر پیچ و خم ، کتاب حاضر را تالیف نموده تا مقدمه‌ای باشد که هر دو شیوه را دربرگرفته و با مسیری کوتاه‌تر هنرجویان را با قطعه‌نوازی و شروع تمبک‌نوازی مدرن آشنا کند ، ضمن اینکه هنرجویان از دستاوردهای با ارزش پیشینیان نیز بی‌نصیب نمانند .
اساتید سبک کلاسیک : استاد حسین تهرانی ، محمد اسماعیلی ، امیرناصر افتتاح ، بهمن رجبی ، ناصر فرهنگ‌فر و مجید حسابی حق بزرگی بر گردن این ساز داشته و نواختن قطعات این بزرگان پایه و اساس تمبک‌نوازی اصولی و مقدمه‌ای مهم برای شروع تمبک‌نوازی مدرن است .
ایده‌پرداز تمبک‌نوازی مدرن استاد محمد اخوان می‌باشد که در این زمینه چندین جلد کتاب تالیف نموده‌اند که محتوای آنها بسیار شیرین و گوش‌نواز است و در ادامه این راه استاد نوید افقه با مهارت و تفکری عمیق انقلابی بزرگ در این شیوه پدیدآورده و رنگ تازه‌ای به نوازندگی تمبک در سال‌های اخیر بخشیدند .
علت نامگذاری این کتاب این است که این مجموعه چند جلدی مروری کوتاه اما مفید و کاربردی بر تمبک‌نوازی کلاسیک می‌باشد و در زمانی کوتاه هنرجویان را آماده فراگیری تمبک‌نوازی مدرن می‌کند .
جلد اول این کتاب برگرفته از سبک استاد محمد اخوان است که اینجانب در قالب این سبک قطعاتی را برگزیده و بسط و گسترش داده‌ام . باشد که خدمتی کوچک در مسیر مقدس آموزش باشد .

سرمایه گذاری روی یادگیری بهترین پس انداز است.

 آموزش های مرتبط

با ما زندگی خود را ارتقاء دهید